بلاگ

معرفی مدیریت و اعضاء
 

معرفی مدیریت و اعضاء

یوگنی تحصیلات عالی در ناوبری را در دانشگاه ارتباطات دریایی سن پترزبورگ دریافت کرد، سپس تحصیلات خود را در زمینه مدیریت بازرگانی و کارآفرینی (EMBA در دانشکده اقتصاد استکهلم) ادامه داد. او مسلط به زبان های انگلیسی و ایتالیایی است.
یکشنبه، 03 دی 1402 | Article Rating

یوگنی نویکوف

موسس و رئیس کل شرکت Top Frame

یوگنی تحصیلات عالی در ناوبری را در دانشگاه ارتباطات دریایی سن پترزبورگ دریافت کرد، سپس تحصیلات خود را در زمینه مدیریت بازرگانی و کارآفرینی (EMBA در دانشکده اقتصاد استکهلم) ادامه داد. او مسلط به زبان های انگلیسی و ایتالیایی است. تحت رهبری او، از سال 2001 تا به امروز، شرکت Top Frame با اطمینان در حال توسعه در بازار خدمات نظرسنجی بوده است و به طور مداوم حوزه های فعالیت و مجموعه شرکای خود را گسترش می دهد.

آندری کوریلوف

معاون مدیرعامل شرکت Top Frame

آندری در سال 1999 از دانشگاه ایالتی ارتباطات دریایی سنت پترزبورگ فارغ التحصیل شد و از آن زمان تاکنون فعالانه در زمینه لجستیک دریایی، حمل و نقل و بازرسی محموله فعالیت می کند. او کار خود را در دریای تجاری آغاز کرد و از سال 1999 تا 2004 در آنجا به عنوان دریانورد کار کرد. در سال 2004، آندری کوریلوف به عنوان نقشه بردار به شرکت Top Frame پیوست و پله های ترقی را طی کرد و در سال 2006 سمت معاون مدیر کل را گرفت. او به زبان های انگلیسی و اسپانیایی صحبت می کند. مسئولیت اصلی آندری هماهنگی فرآیندهای تجاری در شرکت، کنترل فعالیت منطقه ای و خارجی است.

وادیم کوراپاتوف

رئیس بخش بازرسی

وادیم تحصیلات عالی را در تخصص "اتوماسیون و کنترل در سیستم های فنی" در دانشگاه پلی تکنیک سن پترزبورگ دریافت کرد، بعداً حرفه خود را ارتقا داد و در حرفه اظهار کننده گمرک تسلط یافت. بیش از 15 سال پیش، وادیم موقعیت یک کارمند معمولی را در شرکت Top Frame گرفت و خود را به عنوان یک متخصص فعال و موثر ثابت کرد، که به لطف آنها ریاست بخش بازرسی را بر عهده گرفت. امروزه وادیم بر کارهای عمومی و پروژه های محموله ای نظارت می کند و مسئول سازماندهی بازرسی کالاهای مصرفی است.

الینا گریشینا

رئیس بخش محصولات کشاورزی

النا در سال 2015 از دانشگاه تجارت و اقتصاد سنت پترزبورگ در رشته تحقیقات کالایی و تخصص کالا در تجارت خارجی فارغ التحصیل شد و در سال 2018 مدرک کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه پتر کبیر سن پترزبورگ به پایان رساند. اکنون 8 سال است که النا بر بازرسی های نظرسنجی در جهت بخش میوه جات و سبزیجات در Top Frame نظارت می کند، و مسئولیت ارتباط با مشتریان و نظارت بر کیفیت گزارش های ارائه شده را بر عهده دارد. تحت رهبری النا، حجم بازرسی از میوه ها و سبزیجات به طور قابل توجهی افزایش یافته است و تعداد کارکنان درگیر در این زمینه 5 برابر شده است.

یانا آرتیشویچ

رئیس بخش منابع انسانی

یانا تحصیلات عالی خود را با مدرک مدیریت در دانشگاه پلی تکنیک پتر کبیر سن پترزبورگ دریافت کرد. او در سال 2021 به عنوان مدیر منابع انسانی به Top Frame پیوست. تا به امروز، صدها نامزد را برای پست های خالی مختلف بررسی کرده و ریاست بخش منابع انسانی را بر عهده داشته است. به لطف رویکرد سیستماتیک و نوآوری های یانا، روند جستجوی نامزدها برای پروژه های جدید این شرکت به طور قابل توجهی تسریع شده است و تعداد پاسخ ها به موقعیت های خالی چندین بار افزایش یافته است.

ناتالیا الکساندروا

رئیس امور مالی

ناتالیا بیش از 14 سال است که در زمینه مدیریت و امور مالی فعالیت می کند. او دارای تحصیلات عالی اقتصادی (موسسه اقتصاد و حقوق سن پترزبورگ) است و هرگز از ارتقای سطح دانش و صلاحیت خود با شرکت در سمینارها و آموزش ها دست بر نمی دارد. ناتالیا کار خود را در Top Frame در سال 2019 به عنوان یک اقتصاددان پروژه آغاز کرد و شایستگی و کارایی کاری بالایی را نشان داد که به مسیری برای رشد شغلی تبدیل شد.

الینا زیناویوا

رئیس بخش بررسی محموله های منجمد

النا بلافاصله پس از تحصیل دانشگاه ایالتی سنت پترزبورگ تبرید و فناوری های پردازش مواد غذایی به عضویت تیم Top Frame درآمد و به مدت 15 سال به توسعه و رشد تجارت محموله های یخ زده کمک می کند. مسئولیت های النا عبارتند از: انعقاد قرارداد با مشتریان، کنترل بر بازرسی های دامپزشکی و گمرکی در بنادر، هماهنگی کار نقشه برداران در انبارها و تهیه گزارش در مورد بازرسی های انجام شده به زبان روسی و انگلیسی.

آنا سالنایا

رئیس اداره مناقصات

آنا تحصیلات عالی خود را با مدرک فقه در دانشگاه فدرال جنوبی دریافت کرد و دارای تجربه گسترده در زمینه مناقصات است. او از سال 2020 به Top Frame پیوست و مسئولیت پشتیبانی کامل مناقصه را برعهده گرفته است. به لطف کار پربار و سیستماتیک آنا، حجم پروژه های مناقصه بیش از دو برابر شده است.

ناتالیا واسیلیوا

سر حسابدار

ناتالیا یک متخصص با تجربه کاری گسترده و طیف قابل توجهی از مهارت های حرفه ای است. او پس از دریافت تحصیلات عالی در رشته اقتصاد در دانشگاه اقتصاد ایالتی سنت پترزبورگ، بیش از 25 سال در این حرفه باقی مانده است و به توسعه شایستگی های خود ادامه می دهد. ناتالیا 3 سال پس از تاسیس، در سال 2004، برای شرکت Top Frame شروع به کار کرد و از آن زمان تاکنون، کل حسابداری سازمان تحت توجه جدی او بوده است.

ایرینا کازیریوا

هماهنگ کننده

ایرینا از دانشگاه فنی ایالتی شرق دور با دریافت تخصص درحوزه سازمان حمل و نقل و مدیریت حمل و نقل فارغ التحصیل شد. او کار خود را به عنوان یک استودور در بندر ماهیگیری دریایی ولادی وستوک آغاز کرد و سپس به تیم نقشه برداران شرکت Top Frame پیوست. او به توسعه مهارت های حرفه ای خود ادامه داد و سریعاً به سمت هماهنگ کننده ارتقا یافت. اکنون 15 سال است که ایرینا از نزدیک کیفیت خدمات ارائه شده توسط بازرسان Top Frame را زیر نظر دارد و کار آنها را هماهنگ می کند.

کارینا آقاجانیان

وکیل

در سال 2008، کارینا از آکادمی حقوق سنت پترزبورگ در رشته حقوق فارغ التحصیل شد و دائماً دوره های آموزشی پیشرفته را در مراکز آموزشی پیشرو در سن پترزبورگ و مسکو می گذراند. سابقه کار به عنوان وکیل بیش از 15 سال است. مسئولیت های کارینا عبارتند از: مدیریت کامل جریان اسناد قراردادی شرکت، تهیه مقررات داخلی و محلی، نظارت بر تغییرات در قوانین و مشاوره کارکنان، همچنین انجام امور دعاوی و مطالبه، نمایندگی منافع شرکت در مراجع قضایی، دولتی و سایر ارگان ها.

تصاویر
  • معرفی مدیریت و اعضاء
ثبت امتیاز
نظرات
شنبه, 07 بهمن,1402

محمدرضا

سلام خیلی عالی

نظر جدید